Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Akyürek ‘En Stil Erkek’ listesine ikinci sıradan girdi Johnny Depp’i geride bıraktı
Engin Akyürek ‘En Stil Erkek’ listesine ikinci sıradan girdi Johnny Depp’i geride bıraktı
Ünü ülke sınırlarını aşan Engin Akyürek, yurtdışında bir moda sitesinin yaptığı '2018'in en stil erkeği' anketinde ikinci oldu. Johnny Depp ise listeye üçüncü sıradan girdi...
Moda 5 Ocak 2019 - 07:57

Ünlü oyuncu Engin Akyürek ünlü bir moda sitesinin yaptığı ‘2018’in en tarz erkeği’ anketinde ikinci oldu. Oyunculuğunun yanı sıra stiliyle de dikkat çeken Akyürek, kendine has tarzıyla ünlü moda sitesi Be Global Fashion Network takipçilerinin dikkatini çekmiş olsa gerek, Johnny Depp’i dahi geride bırakarak ikinci oldu.

engin-akyurek

37 yaşındaki oyuncu, çoğunluğunu İngiliz ve Amerikalı katılımcıların oluşturduğu ankette oyların yüzde 24.07’sini alarak Hollywood yıldızı Johnny Depp’i solladı. Dünyaca ünlü aktör Depp ise oyların yüzde 16.63’ünü aldı. ABD’li şarkıcı Adam Lambert ise oyların yüzde 35.98’ini alıp listenin zirvesinde yer buldu.

Akyürek’e oy verenlerin büyük kısmının Güney Amerika ülkelerinin vatandaşı olması ise dikkat çekti. Bu anket, projeleri Latin hayranları tarafından ilgiyle takip edilen Akyürek’in yurt dışında gördüğü sevgiyi bir kez daha kanıtladı.

Son güncelleme: 10:53 - 05.01.2019