Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian, Jennifer Lopez Türk mayo tasarımı tercih ediyor
Kim Kardashian, Jennifer Lopez Türk mayo tasarımı tercih ediyor
Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Gigi ve Bella Hadid, Cameron Diaz, Rita Ora gibi dünyaca ünlü starlar, Türk markasına ait mayo tercih ediyor. Burcu Togay, Yağmur ve Damla Zırh'ın markasına ait bir mayoyu son olarak Vogue dergisinin mayıs sayısına kapak olan Kim Kardashian tercih etti.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 22 Nisan 2019 - 13:54

Üç genç kadın Burcu Togay, Yağmur ve Damla Zırh’ın Moeva London markası, dünyaca ünlü isimlerin tercihi oldu. Altı yıl önce Londra’da kurulan markanın ismini ülkemizde çok sık duymasak da başarıları şu an dünya çapında biliniyor.

Kim Kardashian

Jennifer Lopez, Rosie Huntington, Miranda Kerr, Chrissy Teigen, Gigi ve Bella Hadid, Cameron Diaz, Rita Ora, Lindsay Lohan, Miley Cyrus gibi pek çok ünlünün tercihi olan marka’nın bir tasarımını, geçtiğimiz günlerde Vogue dergisine kapak olan Kim Kardashian da tercih etti.

Miranda Kerr

Burcu Esmersoy geçmiş dönemlerde markanın yüzü olurken, ülkemizde de Çağla Şıkel, Ahu Yağtu, Ezgi Mola da moda çekimlerinde markayı tercih eden isimlerden bazıları…

Chrissy Teigen

Jennifer Lopez

Rosie Huntington