Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Laverne Cox, Charlie’nin Melekleri filminin galasında Hakan Akkaya tasarımı elbise giydi
Laverne Cox, Charlie’nin Melekleri filminin galasında Hakan Akkaya tasarımı elbise giydi
Trans model Laverne Cox, dün akşam, Charlie'nin Melekleri filminin Los Angeles'taki galasına katıldı. Cox, kadın oyuncuların oldukça sıradan giyinip geldikleri geceye, son derece seksi kıyafetiyle damga vurdu.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 13 Kasım 2019 - 14:25

The Orange Is The New Black dizisinin oyuncusu ve aynı zamanda modellik yapan Laverne Cox, dün akşam Charlie’nin Melekleri filminin Los Angeles’taki galasına katıldı. Geceye Türk tasarımcı Hakan Akkaya imzalı transparan bir elbise ile katılan Cox, seksi kıyafeti ile melekleri unutturdu…
Galaya gelen tüm basının ilgisini çeken 47 yaşındaki trans model, Akkaya’ya ait elbise ile mor halının adeta tozunu attırdı. Poz verirken dahi kendine olan güveni belli olan ünlü model, makyajı ve saç modeliyle de kıyafeti oldukça iyi bütünlemiş…
LGBTQ + aktivisti olan Laverne stiliyle filmin başrol oyuncuları Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska’yı da gölgede bıraktı.

Filmin melekleri Ella Balinska, Elizabeth Banks, Kristen Stewart ve Naomi-Scott

Son güncelleme: 17:20 - 13.11.2019
Etiketler