Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mercedes Benz Fashion Week Istanbul başladı
Mercedes Benz Fashion Week Istanbul başladı
Her yıl iki kez düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week Istanbul dün Natalie Kolyozyan'ın defilesi ile başladı. Günün son defilesi ise Özlem Süer'e aitti...
Moda 9 Ekim 2019 - 09:10

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği'nin (İHKİB) organizasyonuyla düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul dün Natalie Kolyozyan’ın defilesi ile açılış yaptı. Akşam partileri ve ertesi sabah dinlencelerini harmanlayan ‘Saturday Nigt or Sunday Morning?’ adını taşıyan koleksiyon modaseverlerle buluştu.
Gündüz kuşağında Önder Özkan’ın mini defilesi ve ardından Raşit Bağzıbağlı’nın defilesiyle devam etti. Niyazi Erdoğan 10’uncu yılına özel bir sergi düzenlerken, Özlem Süer ise moda haftasının ilk gününün kapanışını gerçekleştirdi.
Her yıl iki defa, uluslararası moda takvimi doğrultusunda düzenlenen moda haftasının bu yıl ki teması ise Together… Etkinlikte endüstrinin tecrübeli isimlerinin yanı sıra, yetenekli genç tasarımcılar da ağırlıklı olarak dikkat çekiyor. Bu yıl etkinlik, marka ve tasarımcıların ilkbahar-yaz 2020 koleksiyonlarının yanı sıra günümüz moda endüstrisine alternatif bakış açıları sunan, konuşmalar ve paneller yer alacak.