Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Paris Hilton’un ‘Hediye’ dediği 2 milyon dolarlık yüzük hakkında yalanlama geldi
Paris Hilton’un ‘Hediye’ dediği 2 milyon dolarlık yüzük hakkında yalanlama geldi
Paris Hilton, geçtiğimiz haftalarda, eski nişanlısı Chris Zylka'nın yüzüğe para vermediğini, markanın hediye ettiğini ve bu sayede mücevher markasının tanıtımını yaptığını açıklamıştı. Karşı taraf ise tüm söylenenleri yalanladı...
Moda 27 Aralık 2018 - 09:59

Paris Hilton 2 milyon dolarlık yüzüğü sahiplendi. Eski nişanlısı Chris Zylka’nın nişan hediyesi olarak hediye ettiği yüzüğe Zylka’nın para vermediğini iddia eden Hilton’a mücevher markasından yalanlama geldi.

paris-hilton-1

Paris Hilton ve eski nişanlısı Chris Zylka

Geçtiğimiz hafta katıldığı bir programında yüzüğün hala kendisinde olduğunu, geri vermeyi de planlamadığını, Greene & Co. şirketinin yüzüğün tanıtımı için kendisine hediye ettiği için Chris’in para ödemediğini söyleyen 37 yaşındaki Hilton’a markadan cevap geldi.

Paris Hilton, 2 milyon dolarlık yüzüğü vermeye niyetli görünmüyor...

Paris Hilton, 2 milyon dolarlık yüzüğü vermeye niyetli görünmüyor…

Yapımı dört ay süren 20 karatlık yüzüğün tasarımcısı Michael Greene, Tom And Country Magazine dergisine bir açıklama yaparak, Chris Zylka’nın tasarıma para ödediğini söyledi. Marka da reklam söylentileri üzerine bir açıklama yaptı ve ‘Bizim tanıtıma ihtiyacımız’ yok dedi.

Etiketler