Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Global Run ile Bodrum’da yaz sezonu açılıyor
Global Run ile Bodrum’da yaz sezonu açılıyor
Gelenekselleşme yolunda ilerleyen Global Run Bodrum yarışının beşincisi bu yıl 29 Nisan Pazar günü koşulacak. Koşunun geliri görme engellilerin yaşamına pozitif taktılar sağlamayı amaçlayan Parıltı Derneği'ne bağışlanacak.
Yaşam 20 Nisan 2018 - 10:45

Global Yatırım Holding'in ana sponsoru olduğu yarış, Bodrum'un ‘yaz sezonu' açılış etkinliği haline geldi. 28 Nisan akşamında yarışmacılar ve Bodrum halkı için Bodrum Yolcu Limanı'nda İrem Derici konseri ve öncesinde DJ performansı gerçekleşecek. Sosyal sorumluluk partnerinin Parıltı Görmeyen Çocuklar Derneği olduğu 5. Global Run Bodrum'un kayıt ücretleri derneğe bağışlanıyor.

1dxm3597

Kayıtların 27 Nisan Cuma gününe kadar online olarak kabul edileceği 5. Global Run Bodrum'da 10 bin (10K) ve 5 bin (5K) metrelik iki parkurun yanı sıra çocuklar için 500 metrelik Minik Adımlar Parkuru bulunuyor.

onur5200

Bu yıl ise sosyal sorumluluk partneri Parıltı Görmeyen Çocuklar Derneği oldu. www.globalrunbodrum.com internet sitesinden alınan kayıtlar, 27 Nisan'a kadar devam edecek.
Yarışmacılar için 28 Nisan Cumartesi günü Bodrum Yolcu Limanı'nda yarış kitleri tesliminin ardından, tekne turu ve makarna partisi düzenlenecek.

ufuk0109
28 Nisan akşamında ise yarışmacılar ve Bodrum halkı için saat 20:30'da İrem Derici konseri ve öncesinde DJ performansı gerçekleşecek.