Küçük beden üniforma seçen hemşire TikTok’ta lince uğradı

Teksas, ABD'de bir hemşire, üniforması kendisine küçük olduğu için "uygunsuz" giyindiğini söyleyen sosyal medya kullanıcılarının tepkileriyle karşılaştı.

Küçük beden üniforma seçen hemşire TikTok’ta lince uğradı

Erika Diaz isimli bir hemşire, vücuduna uyması için XXS beden bir hemşire üniforması satın aldı.

Daily Star’da yer alan habere göre, çalışmak için “uygunsuz” bir üniforma giydiği için eleştirildi, ancak Diaz, vücudunun kum saati figüründe olduğunu söyleyerek kendini savundu.

22 yaşındaki Diaz, Teksas, ABD’deki bir üniversiteden mezun olduktan sonra hemşire olarak çalışıyor ve kısa bir süre önce, dar bir üniformayla çekilmiş videosunu TikTok’tan yayınladıktan sonra viral oldu.

“SORUNLARI ÜNİFORMAYLA DEĞİL BENİMLE”

Ancak TikTok kullanıcılarının “Önlüklerini neden böyle giyiyorsun, bu uygun değil”, “Ya da biraz daha büyük bir beden satın alabilirsiniz, önemli değil” şeklindeki eleştirileriyle karşılaşan Diaz, üniformanın doğal vücuduna bu şekilde oturduğunu söyledi.

Genç hemşire, “Bazı insanların sadece vücudumla ilgili bir sorunu var, üniformlarımla değil ve bu belli oluyor” diyerek kendini savundu.

 

Koca Ayak'a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar gerçek mi? İlginizi Çekebilir Koca Ayak'a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar gerçek mi? Fransa'daki çıplak gece kulübü etkinliği ses getirdi İlginizi Çekebilir Fransa'daki çıplak gece kulübü etkinliği ses getirdi Kot pantolonundaki küçük ceplerin sırrını biliyor musunuz? İlginizi Çekebilir Kot pantolonundaki küçük ceplerin sırrını biliyor musunuz?

 

Loading...