Fenerbahçe’den transfer açıklaması! Birden fazla isim olacak…

Fenerbahçe transfer çalışmaları için resmi sitesinden açıklama yayınladı. Sarı lacivertli ekip transfer süresinin bitimine kadar 1 ya da 2 ismin kadroya katılacağını duyururken, ayrılması gündemde olan futbolcularla ilgili önemli bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe’den transfer açıklaması! Birden fazla isim olacak…

Fenerbahçe; Rossi, Kim, Meyer ve Berisha’nın UEFA listesine eklendiğini, Serdar Dursun’un ise sakatlığı sebebiyle listede yer almadığını açıkladı. Sarı-lacivertliler ayrıca Sinan Gümüş’ün kadro dışı bırakıldığını, Caner Erkin ve Caulker’in transferi için de görüşmelerin sürdüğünü belirtti. Fenerbahçe, yeni transferler Diego Rossi, Min-Jae Kim, Max Meyer, Mergim Berisha’nın UEFA A listesine eklendiğini, Serdar Dursun’un ise sakatlığı sebebiyle listede yer almadığını duyurdu. Sinan Gümüş’ün kadro dışı bırakıldığını dile getiren sarı-lacivertliler, Caner Erkin ve Caulker’in transferi için görüşmelerin devam ettiğini bildirdi.
Fenerbahçe’nin resmi sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Kulübümüz, futbolda belirlenen birinci transfer ve tescil döneminin sonu olan 8 Eylül 2021 tarihine dek Teknik Direktörümüzün istekleri doğrultusunda en az bir ve yüksek olasılıkla birden fazla pozisyon için de transfer çalışmalarını sürdürmektedir” ifadeleri kullanıldı.

* Caner Erkin ve Steven Caulker ile ilgili transfer görüşmeleri devam etmektedir.

* Sinan Gümüş süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

Futbolcumuz Serdar Dursun yaşadığı sakatlık dolayısıyla UEFA listesine eklenmemiştir.

* Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ile yapılan görüş alışverişleri doğrultusunda takımımıza transfer edilerek UEFA A listesinde eklenen isimler; Diego Rossi, Min-Jae Kim, Max Meyer, Mergim Berisha olmuştur.

Diego Rossi, Fenerbahçe için danıştığı ismi açıkladı İlginizi Çekebilir Diego Rossi, Fenerbahçe için danıştığı ismi açıkladı Fenerbahçe'de Berisha ve Meyer siftah yaptı İlginizi Çekebilir Fenerbahçe'de Berisha ve Meyer siftah yaptı