50 yaşındaki moda tasarımcısı ile 49 yaşındaki eski futbolcu, 1999 yılında İrlanda'daki Luttrellstown Kalesi'nde yaklaşık 1 milyon sterline mal olan görkemli bir törenle evlendi.

Çift 25. yıldönümleri için de, artık ikonik hale gelen düğün kıyafetlerini tekrar giyip meşhur altın tahtlarında oturdu ve çekildikleri eğlenceli kareleri Instagram'da paylaşarak kutladılar.

Çiftin düğündeki ilk dansının görüntüleri ortaya çıkarken, klip geçen yıl ikilinin romantizmini, kariyerini ve birlikte yaşadıkları hayatı konu alan Netflix belgeselinde ilk kez gösterilmişti.

Videoda, görkemli düğün töreninin ardından konukların dans pistine çıktığı, ardından Beckham çiftinin Frank Sinatra'nın "It Had To Be You" şarkısıyla dans ettiği görülüyor.

Spice Girl üyesi, çiçek desenli fırfırlı yakalı mor Antonio Berardi elbisesiyle, emekli futbolcu da uyumlu takım elbisesiyle göz kamaştırıyor.

Mor takım elbise seçimiyle ilgili konuşan David Beckham, "Mor takım elbise giymeye karar verdiğim zamanı düşünmeye çalışıyorum ve bunun ne zaman olduğunu bilmiyorum. Sanırım Victoria'nın yolundan gittim ama ne düşünüyorduk ki?!" diyor.

Victoria Beckham ise hiçbir pişmanlık duymadan, "Çok eğlenceliydi! İnsanların ne söyleyeceği konusunda endişeli değildik" dedi.

Sık sık mutluluk pozları veren çiftin Brooklyn (25), Romeo (21), Cruz (19) ve Harper (12) adında dört çocukları bulunuyor.