X
Kullanıcı Sözleşmesi

Sözcü sadece şikayet edilen/şikayete konu olabilecek yorumları gerek gördüğünde kaldırmakla yükümlüdür. Okuyucu / Kullanıcılarımız yazdıkları tüm yorumlardan Facebook ve diğer tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi yasal olarak sorumludurlar. Otomatik olarak yayınlanmış yorumlardan Sözcü sorumlu tutulamaz.

"Üye/Üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir İçeriği/yorumu Site’de paylaşmamalı. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran, içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir. Sözcü Gazetesi, emredici kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen Üye/Üyeler’e ait kişisel bilgileri paylaşabileceğini beyan eder. "

Sarıgül’den yumruk attığı Erzen’e ağır sözler!

Sarıgül’den yumruk attığı Erzen’e ağır sözler!

Sarıgül kendisine ziyarete gelen meslek kuruluşları temsilcilerine yaptığı konuşmada,”Erzen bana tuzak kurdu. Hayatımı kararttı. O kurultayda beni sinirlendirip, tahrik etti.  Bu hareketi siyasette 10 yılıma maloldu. Ondan hesap soracağım. Ateş Ünal benim kırmızı çizgimdir” dedi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’den, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’e 9 yıllık kin. 29 Ocak 2005 yılındaki CHP kurultayında dönemin Genel Başkanı Deniz Baykal’a rakip olan Sarıgül, kurultayda tartışma sonrasında Erzen’e yumruk atmıştı. Siyasetteki prestij ve imajının bu yumrukla olumsuz etkilenmesi nedeniyle Sarıgül’ün, İBB adaylığına giden bu süreçte her fırsatta konuyu gündeme taşıyarak, Erzen için sert sözler ifade ettiği iddia ediliyor.

KENDİSİNDEN HESAP SORACAĞIM
Akşam’ın haberine göre, Sarıgül, bu olayı unutmadığını geçtiğimiz günlerdeki meslek kuruluşları yöneticilerini kabulunde yine gösterdi. İstanbul Umum Esnaflar, Minibüsçüler ve Servisçiler Derneği yöneticilerinin de bulunduğu kabulde Sarıgül, Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen için, “Erzen, o gün beni tahrik etti. Siyasette 8-10 yılıma mal olarak, hayatımı kararttı. Onun yüzünden genel başkan seçilemedim.  Gidin başkana söyleyin, kendisinden hesap soracağım. Basında barıştığımıza ilişkin haberler çıkıyor. Bunların hepsi yalan. Barışmadım, ben hesap soracağım. Ateş Ünal benim kırmızı çizgimdir” dediği iddia edildi.

Sözcü.com.tr bu internet tarayıcısına destek vermemektedir. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak tarayıcınızı güncelleyebilirsiniz. Ya da başka bir tarayıcı edinebilirsiniz.
İNTERNET EXPLORER 11 CHROME MOZILLA
Sarıgül’den yumruk attığı Erzen’e ağır sözler!