Genel Seçim 2015 Bağımsız Milletvekili Adayları
İl il 2015 Genel seçimleri bağımsız milletvekili adayları...
Önümüzdeki 2015 genel seçimlerinde meclise girmek için 182 kişi bağımsız milletvekili oldu. Bağımsız milletvekili adayları arasında sanatçı Metin Şentürk, eski futbolcu Hakan Şükür, emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu ile Mehmet Fadıl Akgündüz bulunuyor. İşte il il bağımsız milletvekili adayları..
İl seçim kurullarına başvuru yapan 182 bağımsız aday ve seçim bölgeleri şöyle:
ADANA
Mahmut Yüksel
Ercan Altıntop
Çağlayan Kaya
Muhittin Demir
Salih Demir
Gülcan Ay
Yasin Türkoğlu
Mehmet Özalevli
Mustafa Süha Aşlamacı
Refik Gül
Zihni Aldırmaz.
AĞRI
Cemal Kaya.
ANKARA 1. BÖLGE
Nazmi Ardıç
Faruk Arslandok
Ahmet Yalavaç
Tufan Sevim
;Melek Altıntaş
Berat Özer
Çağlar Çağanlar
Ercan Yenal
Mehmet Oktay Kallioğlu.
ANKARA 2. BÖLGE
Taner Pehlivan
Yurt Atayün
Gökmen Gürkan
Mehmet Sedat Fırat
Abdulkadir Yılmaz
Faruk Nesimi Gözübüyük.
ANTALYA
Hasan Subaşı
Rauf Temel.
BALIKESİR
Ömer Albayrak
İsmail Yaşar
BİNGÖL
Mehmet Reşit Özmen
Sait Şahin
BİTLİS
Cengiz Karakaya.
BURSA
Şükrü Tınas
Umut Işık
Aydın İlhan
Siyasettin Özaydın
Mehmet Ümit Yaşar Yalçın
Yusuf Yılmaz
DENİZLİ
Mustafa Özdemir Esmek
DİYARBAKIR
Abdullah Arzakçı
Zekeriya Yapıcıoğlu.
HAKKARİ
Fehmi Öztunç.
HATAY
Berkay Duran
Zarif Koca
Atila Duran
Refik Eryılmaz
Cemil Kimyonok
Nihat Taşkın
Abdülgani Tazeoğlu
MERSİN
Mürüvvet Bozna.
İSTANBUL 1. BÖLGE
Mihriye Nevra Ölçer
Saadet Yılmaz
Kurtuluş Aladoğan
İlbay Çep
Levent Sekban
Metin Kaya
Ali Fuat Yılmazer;
Günsel Avcı
Mete Gündoğan
Seçkin İlker
Yalçın Karadaş
Yılmaz Karabul
Recep Dinler
Mehmet Sait Durmuş
Ersan Gökgöz
İSTANBUL 2. BÖLGE
Nihat Akman
Halil İbrahim Yaylagül
Ali İhsan Aksamaz
Zakir Batuhan Aydagül
Osman Levent Soyarslan
Yetkin İlker Jandar
Metin Şentürk
Refik Özmen
Yakub Saygılı
Serdar Aslan
Doğukan Huzur
Mesut Ülker
Birol Şahin
Serdar Biricik
Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu
Mehmet Akif Üner
Hasan Tahsin Çelebican
Turgut Yenilmez
İsmet Şahin
Hasan Güzel
İSTANBUL 3. BÖLGE
Osman Pamukoğlu
Derya Küçükoğlu
Harun Küçükoğlu
Ömer Coşkun
Ferzende Günana
Zeynep Ebru Puhaloğlu
Volkan Işık
Kenan Kaplan
İpek Bozkurt
İlhan Sarp
Bülent Timur Demirgil
Yaşar Yolcular
Hakan Şükür
Dilaver Arslan
Berkan Çelik
Kader Atasoy
KIRIKKKALE
Ayşegül Bişkin.
BATMAN
Aydın Gök
ERZURUM
Abdusselam Efe, Dursun Güneş.
ESKİŞEHİR
Necdet Karaca
Osman Sivrican
Timur Şahan
Mehmet Işın
Muharrem Şenel
İZMİR 1. BÖLGE
Aydemir Kaplan
Kenan Halat
Özge Seçkiner
Ahmet Budak
Cevat Yol
Ali Adıgüzel
İlhan İşbilen
Ali İhsan Erdenilgen
Muhittin Ağırman
Nezir Sincar
İZMİR 2. BÖLGE
Sefa Bilir
Kemal Akça
Muharrem Subaşı
Neriman Fidan
Mehmet Şener Özterzi
KAYSERİ
Mehmet Emin Karapaça
Emine Sezgin
Fahrettin Akçakoca
KIRKLARELİ
Bilal Boylu
KOCAELİ
Ahmet Karan
İbrahim Layık
Kadir Yıldırımer
Mehmet Doğan
Yusuf Baş
Kadir Bölen
KONYA
Yavuz Tuncay Dereli
KÜTAHYA
Mehmet Rıza Güleren
MALATYA
Münir Doğan Ölmeztoprak
Ali Özşeker, Ali Yalçın
MANİSA
Tevfik Diker, Hakan Oltan
KAHRAMANMARAŞ
Ahmet Kayıran
İsmail Akbaş.
MARDİN
Selamettin Tellioğlu
Şakir Nuhoğlu
Mahmut Kılınç
MUĞLA
Oktay Şenses
ORDU
Tekin Tural
SAKARYA
Özcan Derinbay
Coşkun Samur
Yavuz Soydan
Mustafa Kaşkaş.
SAMSUN
Saim Sezgin
Ali Kemal Boz
Feytullah Gündem
Serdar Şenocak
SİİRT
Mehmet Fadıl Akgündüz
Selahattin Arslanbuğul
SİVAS
Ahmet Yıldız.
TEKİRDAĞ
Erdem Karaman
TRABZON
Mehmet Kılıç
ŞANLIURFA
Fatih Mehmet Bucak
Mehmet Nedim Öbek
İbrahim Eskin
Mehmet Yavuz
İsa Yaldız
İbrahim Halil Göğüş
Mustafa Göktaş
UŞAK
Ayhan Yıldırım
VAN
İdris Ahi
Mehmet Mehdi Oğuz
Murat Silahtaroğlu
ŞIRNAK
Şahzade Demir
BATMAN
Ferit Tunç
Aydın Gök
Halime İnan
ARDAHAN
Saffet Kaya
DÜZCE
Ayşe Pişkin
Birol Şahin