Reklamsız Sözcü

Tepe, ‘Aura’sını Ömerli’ye taşıdı

Gayrimenkul sektörünün köklü şirketlerinden Tepe İnşaat, Çekmeköy - Ömerli’de yeni bir projeye imza atıyor.

android-time 12:47 16 Ağustos 2017
Tepe, ‘Aura’sını Ömerli’ye taşıdı
Gayrimenkul sektörünün köklü şirketlerinden Tepe İnşaat, Çekmeköy - Ömerli’de yeni bir projeye imza atıyor.

Son olarak kendi markasıyla İstanbul konut piyasasında 2015 yılında Maltepe'de yapımını tamamladığı Narlife sahne alan şirket, Tepe Aura adlı projeyi ön satışa çıkardı.

16 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen ve 3’er katlı 16 bloktan oluşan Tepe Aura’da alanları; 106 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 ve 3+1 dubleks tipinde daireler bulunuyor. Toplamda 98 konutun yer aldığı Tepe Aura'da fiyatlar 663 bin ile 1 milyon 961 bin lira arasında değişiyor.

BİNALAR AĞACI GEÇMEYECEK

Tepe Aura hakkında bilgi veren Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz, “Proje arsasının tam ortasında 160 yıllık dev bir meşe ağacı bulunuyordu. Tüm projeyi bu ağaca göre onun etrafında onun enerjisinden ve dinginliğinden faydalanmak üzere konumlandırdık. 3'er katlı binalarımızın her biri meşe ağacını geçmeyecek şekilde tasarlandı. Evler birinin önünü ve manzarasını kesmiyor ve tüm evler meydandaki meşe ağacına bakıyor. En ince ayrıntısına kadar doğayla iç içe bir yaşam için tasarladığımız Tepe Aura şehrin kalabalığının, gürültüsünün, stresinin uğramadığı ancak şehre ulaşımın da bir o kadar yakın bir konumda bulunuyor.” dedi.

Parkeden seramiğe, mutfak mobilyasından banyo duvar kaplamasına kadar özenle hazırlanmış 3 farklı dekorasyon paketinin bulunduğu belirten Oğuz, “Tepe Aura'da yüzme havuzu ve sosyal tesis alanları yer alıyor. Otoparkların çok büyük bir bölümünün yer altında olacağı projede araç trafiğini en aza indirecek şekilde tasarlandı. Leed Gold adayı olan Tepe Aura'da ayrıca farklı alanlarda çocuklar için oyun üniteleri de olacak” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more