Reklamsız Sözcü

L.A. Noire geri dönüyor!

Rockstar firmasının efsaneleşen oyunlarından L.A. Noire, yeniden yapılandırılarak HTC Vive ve Nintendo Switch için duyuruldu.

android-time 11:03 8 Eylül 2017
L.A. Noire geri dönüyor!
Rockstar firmasının efsaneleşen oyunlarından L.A. Noire, yeniden yapılandırılarak HTC Vive ve Nintendo Switch için duyuruldu.

L.A. Noire ile ilgili yeniden ortaya çıkan haberler oyunun tutkunlarını heyecanlandırsa da önümüzdeki günlerde yeni bir L.A. Noire oyunu gözükmüyor. L.A. Noire, 14 Kasım 2017 tarihinde Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One, HTC Vive ve Nintendo Switch için yeniden piyasadaki yerini alacak.

GARFİKLER DE YENİLENİYOR

L.A. Noire, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One’da 1080p çözünürlükte yani Full HD olarak karşımıza çıkacak. Tüm bunların yanı sıra oyun, yeni nesil konsolların tümünde geliştirilmiş ışıklandırma ve su, bulutlar, yeni sinematik kamera açıları, 4K ile Full HD düzeyinde dokular ve videolardaki düzenlemeler gibi birçok yeniliklerle karşımızda olacak.

L.A. NORİE İÇİN VR SÜRPRİZİ

L.A. Noire, Nintendo Switch’te Joy-Con modu, jest tabanlı kontroller, HD rumble, omuz hizası kamera açısı ve dokunmatik ekran kontrolleri gibi özelliklere sahip olacak.

HTC Vive’da ise L.A. Noire: The VR Case Files olarak gelen yeni modda, sanal gerçeklik deneyimi için özel olarak yeniden kurulan orijinal oyundaki yedi dava bulunacak.

İLGİLİ HABERGTA Online resmen para basıyor!GTA Online resmen para basıyor!İLGİLİ HABERRick and Morty GTA 5'e uyarlandı!Rick and Morty GTA 5'e uyarlandı!
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more