Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Shell, tatil yollarındakiler için lezzetli öneriler sunuyor
Shell, tatil yollarındakiler için lezzetli öneriler sunuyor
Shell, bayram tatili için yollarda olanlara 'Deli2Go' sandviç serisindeki 11 çeşit ile taze ve lezzetli sandviç seçenekleri sunuyor.
Alışveriş 24 Haziran 2017 - 18:32

Shell istasyonları, bayramda uzun ve yoğun trafik içerisinde acıkanlara alternatif lezzetler öneriyor. Mozarella peynirli, jambonlu, somonlu, baharat soslu ton balıklı üç peynirli ve kurutulmuş domates-mozarella peynirli gibi 11 farklı tatla sunulan sandviç serisi ile bayramda yollarda olanların imdadına yetişiyor.

FARKLI SOS ALTERNATİFLERİ

Özel şeflerle çalışılıp tasarlanan yepyeni lezzetlerdeki 11 çeşit farklı lezzeti içinde barındıran Deli2go sandviçlerde; taze ve kurutulmuş domates, beyaz peynir, yüksek süt oranı içeren taze kaşar, mozzarella, marul, mısır gibi hem besleyici hem de lezzetli malzemeler yer alıyor. Sandviçlerin farklı sos alternatifleri de bulunuyor.

5 GÜN RAF ÖMRÜNE SAHİP

İçerisinde doyurucu yüksek lifli çavdar bulunan ekmeklerden yapılan Deli2Go sandviçler tazeliğini uzun süre koruyor. Shell, 5 gün raf ömrüne sahip ve kendi özel karton ambalajlarında satılan Deli2Go sandviçleri, yollarda olan herkes ile lezzetli bir ara öğün seçeneği olarak buluşturuyor.

shell3