Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neşeli bir yaz evi için yaratıcı öneriler
Neşeli bir yaz evi için yaratıcı öneriler
Yazın enerjisini ve neşesini evinizin dekorasyonuna taşımak için 2017 trendlerini sizin için derledik…
Ev Dekorasyon 22 Temmuz 2017 - 13:44

MERMER DOKU VE TERARYUM

Evinizde canlı bir görünüm sağlamak için dekorasyonda bronz, pirinç ve mermer aksesuarları kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlarda büyük yapraklı yeşil bitki desenleri seçmek size enerji katabilir. Salonunuzda teraryum, kaktüs ve renkli mumlar kullanarak iç mekanlarda canlı bir enerji yaratabilirsiniz.

yaz-evi-ic

GEOMETRİK DESENLER

Mobilya ve aksesuarlarda ham ve işlenmemiş malzemeler bu sene ön planda. Bakır ve bronz renkli metaller, mantar duvar kaplamaları, kadife kumaşlar, iri ve geometrik desenli kumaşlar ve duvar kağıtları bu malzemeler arasında ön sıralarda yer alıyor.

yaz-evi-geometri

ZEMİN ÖNEMLİ

Evinde kapsamlı değişiklikler yapmak isteyenler, duvar kaplamalarında doğal taş veya tuğla dokulu panelleri, zemin kaplamalarında ise ahşap ve mermer görünümlü seramiklerle ile beton efektli zemin karolarını ve Terrazzo zeminleri kullanabilirler.

ev-ic-terazzo

FLORAL DOKULAR…

Floral desenler, kırmızı, çivit mavisi, koyu yeşil, limon sarısı gibi canlı renkler, beyaz fon üzerine uygulanan tropikal printler, Afrika ve Asya'ya özgü antik desenler, geometrik şekiller, doğal taş veya tuğla dokulu paneller, ahşap ve mermer görünümlü seramikler, renkli mumlar, zeminde veya sehpa üzerinde sergilenebilecek doğal malzemeden yapılmış hayvan figürleri, Meksika ve Fas etnik desenli aksesuar ve aydınlatmaları da kullanmaları yaz esintilerini eğlenceli bir şekilde yansıtmanıza yardımcı olabilir.

yaz-evi-floral