Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Türkiye’nin en iyi oteli
Türkiye’nin en iyi oteli
Raffles İstanbul Zorlu Center, dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveller tarafından düzenlenen ve okuyucuların oylarıyla belirlenen “Okur Seyahat Ödülleri 2016 (Readers' Choice Awards 2016)” değerlendirmesinde, “Türkiye’nin En İyi Oteli” seçildi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 28 Ekim 2016 - 13:36

Eylül ayında ikinci yaşını kutlayan ve şehri “duygusal lüks” kavramıyla tanıştıran Raffles İstanbul Zorlu Center, dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveler'ın okuyucularının oyları ile belirlenen listede 96.27 puan alarak “Türkiye'nin En İyi Oteli” seçildi. 1988 yılından beri düzenlenen “Okur Seyahat Ödülleri (Readers’ Choice Awards)” turizm ve seyahat sektörünün en iyilerini belirliyor. Bu sene 29'uncusu düzenlenen ve 300.000'in üzerinde okurun puan verdiği değerlendirmede “Yunanistan'ın ve Türkiye'nin En İyi Otelleri” kategorisinde Türkiye'den en yüksek oyu alan otel “Türkiye'nin En İyi Oteli” unvanına layık görüldü.