Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Le Club 55
Le Club 55
St. Tropez’de birbirinden güzel ve lüks plajlar var.
Ebru ERBERDİ
Gurme 26 Mayıs 2016 - 10:38

Harika kumları ve Akdeniz'in eşsiz deniziyle, birbirinden lezzetli kokteylleri bir araya getiren bu kumsallarda kendinizi cennetteymiş gibi hissedeceksiniz. Biz ufak bir araştırma yapıyoruz ve sonucunda bu plajlar içinde en iyilerden gösterilen Le Club 55'e gidiyoruz.

ebru-ic-1

Plage de Pampelonne'de yer alan Club 55, dünyadan pek çok ünlü ismin tercihleri arasında yer alıyor, hatta öyle ki kafanızı çevirdiğiniz her yerde pek çok ünlü ismi görmeniz mümkün. Sadece iyi müzik ve iyi bir atmosfer değil, kumsalın ve ortamın keyfini çıkartırken ağzınızı tatlandıracak lezzetlerle de hem göz dolduruyor hem de karın doyuruyor.

ebru-ic-2

Club tabakları, atıştırmalık yemekler ve eşsiz kokteyller buranın en önde gelen lezzetlerinden. Tabii bizden söylemesi, buraya her zaman kolay kolay girilemiyor. Ünlü isimlerin tercihi burası olduğu için önceden rezervasyon yaptırmanız şart. Menüdeki her yemek çok lezzetli… Menü senelerdir aynı…

ebru-ic-3

Size tavsiyem buharda pişmiş midye (her zaman olmuyor), muhakkak haşlanmış enginar ve jumbo karides yemeniz… Bu arada masanız kalabalıksa kendilerine özgü krudite tabağını ortaya söyleyebilirsiniz.