Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Makyaj hileleriyle gençleşmek elinizde
Makyaj hileleriyle gençleşmek elinizde
Zaman zaman çoğumuz olduğumuzdan daha genç gözükmek isteriz. İşte bu gibi zamanlarda bazı makyaj tüyolarını bilmek ve başarıyla uygulamak hayat kurtarabilir...
Hale Ceylan BARLAS
Güzellik 12 Ağustos 2017 - 04:35

– Mimik çizgilerine son: Burnunuzdan ağız kenarına inen parantez şeklinde mimik çizgilerini cildinizden bir ton açık kapatıcıyla çizginin altındaki gölgeye uygularsanız 10 yaş geriye gitmeniz mümkün.

mimik-cizgisi

– Ah o kaz ayakları: Aydınlatıcı bir kremi gözaltlarınıza uygularsanız kaz ayağı görüntüsünden kurtulmuş olursunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, kremi tüm göz çevrenize sürmemek.

shutterstock_74976235

– Ağız kenarları: Yaşla beraber sarkan ağız kenarını güzel göstermek için, ağzınızın köşelerine fırçayla aydınlatıcı uygulayıp gölgeleri en aza indirin.

genelee

– Çene: Geçen yıllardan en çok nasibini alan bölgelerden biri boyun için çenenizin altına, cildinizden iki ton daha koyu fondöten veya mat bronzlaştırıcı uygulayıp ışık oyunu yapın. Bir fırça yardımıyla bu ürünü boynunuza doğru yaymak sizi yaşlılık izlerinden kurtarır.
m Kaşlar: Yüksek ve dolgun kaşlar, yaşınız kaç olursa olsun sizi daima daha genç gösterir.

Son güncelleme: 13:27 - 12.08.2017