Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ankara’da rock müziğin geçit töreni
Ankara’da rock müziğin geçit töreni
Türk rock müziğine birçok önemli grup kazandıran Ankara, bu kez 2 ayrı sahnede 48 değerli sanatçıya ev sahipliği yapacak.
Kültür Sanat 20 Eylül 2017 - 16:03

12-13-14-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri'nde Umut Kuzey’in öncülüğünde gerçekleşecek olan Milyonfest Ankara, 4 gün boyunca müzikseverlerle buluşacak. Zeytinli Rock Festivali olmak üzere bu yıl Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali, Samsun Gençlik Festivali ve Milyonfest Erdemli ile on binlerce müzikseveri Türk rock müziğinin yıldızları ile buluşturan Milyon Yapım’ın bu seferki durağı Ankara olacak.

Milyonfest Ankara ile 12-15 Ekim tarihlerinde ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri, 4 gün boyunca büyük bir rock müzik şölenine ev sahipliği yapacak. Şebnem Ferah'tan Manga'ya; Teoman'dan Athena'ya; Selda Bağcan’dan Mor ve Ötesi’ne yıldızlar karması rock müzik severlere unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.

KENDİ EVLERİNDE SAHNEDE

Müzik kariyerlerine Ankara’dan başlayarak başarılarıyla tüm Türkiye’de ses getiren Zakkum, Seksendört, Pamela, Özge Fışkın, Ezhel ve Senforock’un da aralarında bulunduğu 17 Ankara kökenli sanatçı kendi evlerinde başkentlilere gerçek bir rock şöleni yaşatacak.

İŞTE PROGRAM…

12 EKİM PERŞEMBE
Mor ve Ötesi
Mabel Matiz
Adamlar
Deniz Tekin
Yökş
Ezgi Aktan
Emre Aydın
Zakkum
Gevende
Pera
Ezhel
Lara Di Lara

13 EKİM CUMA
Teoman
Seksendört
Umut Kuzey
Niyazi Koyuncu
Tnk
Vokalemun
Manga
Pİnhani
Pamela
Mehmet Güreli
Özge Fışkın
Utepils

14 EKİM CUMARTESİ
Şebnem Ferah
Kurban
Ogün Sanlisoy
Kurtalan Ekspres
Black Tooth
The Madcap
Selda Bağcan&Boom Pam
Cem Adrian
Flört
Hüsnü Arkan
Çamur
İlhan Şeşen

15 EKİM PAZAR
Athena
Pilli Bebek
Senforock
Murat İlkan&Metin Türkcan
Nadas
Dört
Hayko Cepkin
Moğollar
İskender Paydaş
Metropolis
Gökcan Sanlıman
Set


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.