Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Boğaz’dan rap müziği yükselecek
Boğaz’dan rap müziği yükselecek
Ceza ve Sansar Salvo gibi Türk rap müziğinin en sevilen isimleri BURN Hip Hop is Back '2' ile 23 Eylül’de İstanbul Boğazı’nda performans sergileyecek.
Kültür Sanat 19 Eylül 2017 - 17:44

Burn Energy Drink'in desteği ve Kadıköy Acil'in organizasyonuyla 23 Eylül'de Suda Tur teknesinde gerçekleşecek olan BURN Hip Hop is Back 2’de Türkçe rap müziğinin tarihi gecelerinden biri yaşanacak. Türkçe rap müziğini dünyaya tanıtan, 2 MTV ödüllü ve Sziget festivalinde headliner olarak da performans gösteren ilk Türk rap star olan Ceza; Sansar Salvo, Ezhel, Alaturka Mavzer gibi rap müziğin pek çok ünlü isminin yer alacağı BURN Hip Hop is back 2'nun ilki geçtiğimiz ay düzenlenmişti.

DJ performansları, break dance gösterileri ve ödüllü B-Boy kapışmalarının da gerçekleşeceği etkinlik Leo, Turbo, Met, Nuka gibi sanatçıların graffiti performanslarıyla renklenecek. BURN Hip Hop is Back 2'da ayrıca Ayben, Yener Çevik, 9 Canlı, Cash Flow, Gazapizm, Kamufle, Önder Şahin, Allame, İstanbul Trip, Tahribad-ı İsyan, Narkoz, Sayedar, Çağrı Sinci ve Zadex Music de sahne alacak.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.