Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Itır Esen’in tacının alınmasının ardından Türkiye’nin yeni güzeli Aslı Sümen oldu!
Itır Esen’in tacının alınmasının ardından Türkiye’nin yeni güzeli Aslı Sümen oldu!
Yeşilçam oyuncusu Itır Esen'in de yeğeni olan ve onunla aynı adı taşıyan Itır Esen'in 15 Temmuz'la ilgili attığı tweet'lerin ardından tacının alınması sonucu Türkiye'nin yeni güzeli Aslı Sümen oldu.
Kültür Sanat 22 Eylül 2017 - 17:32

Dün gece gerçekleştirilen Miss Turkey 2017 ile ilgili tartışmalar bitmiyor. Yarışmada birinci olan Itır Esen’in 15 Temmuz’la ilgili attığı tweet’ler, tacın elinden almasına neden oldu.

Bu gelişme ise en çok yarışmanın ikincisi olan Aslı Sümen’e yaradı. Jüri puanlamasına göre ikinci olan Aslı Sümen birinci, puan sıralamasında üçüncü olan Pınar Tartan ikinci, dördüncü sırada olan Yasemin Çoklar ise üçüncü oldu.

Böylece Çin Halk Cumhuriyeti’nde düzenlenecek olan ‘Miss World’de' Aslı Sümen ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. Pınar Tartan Amerika Birleşik Devletleri’nde ‘Miss Universe’de', Yasemin Çoklar ise Polonya’da ‘Miss Supranational’da' temsil edecek.

ASLI SÜMEN KİMDİR?

Mersin doğumlu olan Aslı Sümen, 23 yaşında ve 1.72 santimetre boyunda. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezunu olan isim, mankenlik ve fotomodellik yapıyor.

İŞTE ASLI SÜMEN’İN FOTOĞRAFLARI…

aslisumenn
aslisumen2
aslisumen


Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.