Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berrak’tan, Alman aktörle yatak sahnesi açıklaması
Berrak’tan, Alman aktörle yatak sahnesi açıklaması
Berrak Tüzünataç rol aldığı Nick off Duty adlı filmle igili şaşırtıcı bir detayı paylaştı.
Magazin 7 Şubat 2016 - 07:35

Ali Gülen / Frankfurt

Alman aktör Til Schweiger'in başrolünü oynadığı aksiyon filmi “Tschiller: Off Duty“de, onun sevgilisini canlandıran Berrak Tüzünataç, sevişme sahnesine açıklık getirdi. “Evli değilim, kıskanan biri olamaz“ diyen Tüzünataç, bir gecelik aşk ilişkisini konu alan bölümde, 52 yaşındaki Til Schweiger ile yatak sahnesinin hiç de zor olmadığını söyledi. 31 yaşındaki Tüzünataç, “Yatağa kot pantolonla girmiştim“ diye konuştu.

Foto: Bülten - Berrak Tüzünataç

GİZEMLİ RESEPSİYONİST

Filmde, gizemli bir resepsiyonisti canlandıran Tüzünataç, çekimlerden önce iki hafta boyunca Almanca deyimlere çalıştığını, hiç Almanca bilmediği için özellikle uzun kelimelerde zorlandığını belirtti. Kendisini bu rol için Til Schweiger'in seçtiğini öğrendiğini belirten Tüzünataç, “Bir anlamda beni Alman sinemasına, sanat dünyasına sokmuş oldu“ dedi.

DİL BİLMİYOR AMA BAŞKA SİLAHI VAR

Alman Bild Gazetesi, Tüzünataç'la ilgili ayrıntılı bir habere yer verirken, “Almanca konuşamıyor ama kelimelerden başka silahları var. Filmde Nick Tschiller rolünü oynayan sert karakteri oldukça yumuşatmış görünüyor. O ülkesinde 9 sinema filmi, altı TV dizisinde rol almış bir star“ tanımlamasını getirdi.

Son güncelleme: 08:55 - 08.02.2016