Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bodrum Masalı 10. bölüm fragmanı izle: Ateş ile Aslı’nın baş başa gecesi
Bodrum Masalı 10. bölüm fragmanı izle: Ateş ile Aslı’nın baş başa gecesi
Bodrum Masalı 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Ateş ve Aslı tekne ile açılıp baş başa bir koyda kalıyorlar.
Magazin 21 Ekim 2016 - 15:44

Kanal D’nin yeni sezona hızlı bir yaparak büyük bir ilgiyle izlene dizisi Bodrum Masalı’nın 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı yeni bölümde Cahit’in elinden kurtulan Ateş, Aslı ile birlikte tekneyle bir koya giderek geceyi orada geçiriyorlar. İkili arasında güzel gelişmeler yaşanıyor. Öte yandan en çok merak edilen konu ise harddiskin içinde ne olduğu…

Bodrum Masalı 10. bölümü ile 27 Ekim Perşemba akşamı Kanal D ekranlarında…

BODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Alara babasına yumruk atan Ateş'i terk eder. Cahit çok hınçlanmıştır, intikam için harekete geçer. Evren ve Gözde bu yeni durumu kendi satış planları için kullanmaya çalışırken, Gönenç de onların birbirlerini uzun süredir tanıdıklarını gösteren bazı bilgilere ulaşır, ikisinin sırrına adım adım yaklaşmaktadır. Su, ABD'de okuma imkanını annesine anlatır ama Cenk'le beraber gideceğinden bahsetmez. Su'nun gidiş hazırlıkları Kelebek'i üzerken, İpek de gitgide Kelebek'e tutulmaya başlamıştır. Otele ve plaja olanlar yüzünden kendisini sorumlu hisseden Ateş, bu durumu düzeltmek için Faryalı'yla konuşur… Tehlikeli bir maceraya atılmak üzeredir.