Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deniz Seki’den ‘Kısmetse Olur’ evine mektup
Deniz Seki’den ‘Kısmetse Olur’ evine mektup
Deniz Seki, cezaevinden 'Kısmetse Olur' programına gönderdiği mektupta; “bulunduğum bu yerde, her odada siz seyrediliyorsunuz” yazdı.
Magazin 22 Mart 2016 - 08:46

Kanal D'nin, hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen programı ‘Kısmetse Olur’a dün, Deniz Seki'den gelen duygu dolu mektup damgasını vurdu.

Geçtiğimiz yıl cezaevine giren ünlü sanatçı Deniz Seki, Seda Akgül'e ve Kısmetse Olur evine tüm duygularını kaleme aldığı bir mektup gönderdi.

Ünlü sanatçı göndermiş olduğu mektupta şu ifadelere yer verdi;

“Güzeller güzeli Seda'cığıma…
Canı gönülden alkışlıyorum, hem seni hem de Kısmetse Olur ekibini..
Bulunduğum bu yerde, her bir odada siz seyrediliyorsunuz.. Bir sürü, siyah donmuş hayatlara renk oluyorsunuz, çok iyi geliyorsunuz. Öncelikle bu başarınızı canı gönülden alkışlıyorum, ve sizi tek tek kucaklıyorum. Gelinler evindeki tüm güzel kızlara, damatlar evindeki tüm kardeşlerime, kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Kader dostu birçok arkadaşım ile birlikte iyilik dilekleri mutluluk dilekleri yolluyoruz.”

Deniz Seki'den gelen bu mektup evdeki tüm yarışmacıları duygulandırdı.