Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bugün başlıyor! Hızır ölecek mi? EDHO 72. yeni bölüm fragmanı!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bugün başlıyor! Hızır ölecek mi? EDHO 72. yeni bölüm fragmanı!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu ile bu akşam ekranlarda olacak. EDHO 72. yeni bölüm fragmanında Hızır namlunun ucunda! Peki hızır ölecek mi, yoksa başkası mı vuruldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm heyecanı tüm izleyicileri sardı ve 72. bölüm için dakika sayıyorlar. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı ve yeni sezon hakkında detaylar...
Magazin 19 Eylül 2017 - 09:45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonuyla bu akşam ekranlara geri dönüyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘da neler yaşanacak? Hızır ve Meryem'in huzurlu günlerine düşen silah sesinin hedefinde kim var? Kabusa dönüşen huzurlu günlerde vurulan isim Hızır mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölümüyle ilgili birçok detay merak ediliyor.  İstihbaratın içindeki kendine yakın güçleri maşa olarak kullanan CIA, büyük kıyım için hazırlanmaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon 72. yeni bölüm fragmanı haberimizde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 72. BÖLÜM FRAGMANI

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SOSYAL MEDYADA HEYECAN YARATTI

Sezon arasında olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, diziyi merakla bekleyen hayranları Twitter üzerinde paylaşımlar yapmaya başladı.

 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’IN KONUSU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezonunun ilk bölüm fragmanında Hızır hedefte! Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz fragmanında silah sesiyle kimin vurulduğu merak ediliyor. Önce Hızır’ın hedefte olduğu görülürken sonrasında ailenin diğer üyelerinden bazılarının da yere düşmesi “kim vuruldu?” sorusunu akıllara getiriyor.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 3. sezonuyla bu akşam ekranlara gelecek, izleyenler tarafından EDHO olarak da kısaltılan dizi, saat 20:00’da başlayacak…

eskiya

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır… Sevmekten hiç kaçmaz… Sevilmeyi de pek sever… Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir “baba”dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir… Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır… Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir.

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde “mafya” ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… Devletin Hızır Çakırbeyli’ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir…
Hızır Reis’in özel hayatı da dalgalıdır… Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem.

EDHO 71. BÖLÜMDE SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır.

eskiya-yeni bölüm

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir.

Meryem’in yeni görevi Hızır’ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır’ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır. Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır.

Son güncelleme: 18:07 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.