Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gökcan Sanlıman’dan bir yalnızlık hikayesi
Gökcan Sanlıman’dan bir yalnızlık hikayesi
Gökcan Sanlıman, iddialı bir albümle baharı karşılıyor.
Magazin 23 Şubat 2016 - 17:22

Kendi yazdığı şarkıları, kendine has yorumu ve bugüne kadar yayınladığı 2 albümü ile müzik sektöründe özel bir yere sahip olduğunu kanıtlayan Gökcan Sanlıman, Haluk Kurosman prodüktörlüğünde kaydettiği ağırlıklı olarak slow şarkılardan oluşan, iddialı bir albümle baharı karşılıyor: ‘Yaşım Tutmuyor Mutluluğa’

gökcan sanlıman Foto: Bülten
Avrupa Müzik etiketiyle, şubat ayının son haftası yayınlanacak ‘Yaşım Tutmuyor Mutluluğa’, toplam 9 şarkıdan oluşuyor. Sözler; Gökcan Sanlıman ve Haluk Kurosman ortak çalışması. Bu yılın en önemli hit’lerinden biri olmaya aday ‘Yaşım Tutmuyor Mutluluğa”nın çıkış şarkısı olarak seçildiği albümün kayıtları ve şarkı yazım aşaması toplam 15 ay  sürdü.

Sanlıman, yalnızlığı anlattığı, savunduğu, ‘son’lardan ‘başlangıçlar’ yarattığı bu çok özel çalışmasıyla, hayattaki türlü sıkıntılara dikkat çekiyor. Dinleyicilere dert ortağı olmayı amaçlayan bu albüm, Sanlıman’ın müziğine yepyeni formlar kazandırıyor.

Etiketler