Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gupse Özay ve Hamdi Alkan yeni görüntüleriyle dikkat çekti
Gupse Özay ve Hamdi Alkan yeni görüntüleriyle dikkat çekti
Fazla kilolarına veda eden Gupse Özay ve Hamdi Alkan, yeni görüntüleriyle dikkat çekti.
Magazin 4 Mayıs 2016 - 16:48

Son dönemde mide küçültme ameliyatlarıyla zayıflayan ünlüler, hayranlarını şaşırtıyor. Işın Karaca, Hakan Aysev, Fatih Ürek’ten sonra Hamdi Alkan da bu yöntemle zayıflamıştı.  52 kilo veren Alkan, yeni görüntüsüyle Zorlu’da objektiflere takıldı. Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken Gupse Özay da fit görüntüsüyle Akmerkez’de görüntülendi. Ancak Özay’ın seçtiği yöntem diyet ve spor…

Mustafa DERYAHAN-Emre ÇEVİK

gupseic

Oyuncu Gupse Özay, önceki akşam arkadaşları ile beraber Akmerkez Serafina’daydı. Mekan çıkışı basın mensupları ile kısa süreli sohbet eden Özay, fit hali ile dikkat çekti.

“Deliha’da tombikleşmiştim. Yeni filmdeki karekter biraz zayıftı. Toplamda 22 kilo verdim. Ben rolüme öyle motive olurum. Öyle giriyorum karektere” diyen Özay, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Barış Arduç’u kıskandığı haberlerine de “inanın kendim hakkında çıkan haberlere alıştım artık, yok gelinlik giymezmişim yok senaryo değiştirecekmişim , ben manyak mıyım senaristi arayıp senaryo değiştireceğim falan… Bunların hepsi uydurma haber ve gülüyorum sadece… Elçin’i çok seviyorum. Tanışıyorum zaten hemşehrim” diyerek  iddiaları yanıtladı.

hamdiyeni

“ZAYIFLAMAK GÜZEL BİR ŞEY”

Hamdi Alkan önceki akşam kızı Zeynep Alkan ve arkadaşı Berk’le birlikte Zorlu Center’daydı. Yaklaşık 52 kilo verdiği öğrenilen Alkan’ın adeta iğne ipliğe dönmesi görenleri şaşırttı. Ünlü oyuncu “Zayıflamak iyi bir şey. Sağlıklı ve kontrollü şekilde kilo veriyorum. Bunu aileme borçluyum” dedi.