Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici için son açıklama! Yakın arkadaşı Sinan Akçıl haber verdi
İrem Derici için son açıklama! Yakın arkadaşı Sinan Akçıl haber verdi
Yaklaşık bir haftadır özel bir hastanede tedavi gören İrem Derici'nin sağlık durumuyla alakalı son dakika bilgisi geldi. İrem Derici'nin yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı öğrenildi. Derici rahatsızlığı nedeniyle birçok konserini iptal etmek zorunda kalmıştı. Ünlü popçunun sağlık durumu ile ilgili son açıklama ise şarkıcı Sinan Akçıl'dan geldi.
Magazin 19 Eylül 2017 - 10:30

Sanatçı İrem Derici, 18 Eylül Pazartesi günü (dün) Fulya’daki Acıbadem Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesine transfer edildi. Derici’nin sağlık durumuyla ilgili, tedavi gördüğü hastanenin başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yaptı:

“Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

SİNAN AKÇIL’DAN HABER VAR

Herkes İrem Derici’nin yoğun bakıma alınmasının şokunu yaşarken sevindirici haber şarkıcının yakın dostu Sinan Akçıl’dan geldi. Derici’yi ziyarete gittiğini ve durumunun iyi olduğunu söyleyen Akçıl, İrem Derici hayranlarının yüreğine su serpecek şu açıklamada bulundu…

irem-derici-ic
DOSTLARI İREM DERİCİ’Yİ YALNIZ BIRAKMADI

 

Son güncelleme: 16:29 - 19.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.