Reklamsız Sözcü

Işıl Reçber’in mücevher tasarımları hayran bıraktı

Işıl Reçber’in DuruDiamond için tasarladığı mücevherler, sosyetenin beğenisine sunuldu.
Mustafa KIZGINYÜREK
10:0620 Şubat 2016
Işıl Reçber’in mücevher tasarımları hayran bıraktı
Işıl Reçber’in DuruDiamond için tasarladığı mücevherler, sosyetenin beğenisine sunuldu.

Işıl Reçber'in büyük merakla beklenen DuruDiamond için tasarladığı mücevher koleksiyonu şık bir davet ile moda tutkunlarının beğenisine sunuldu.

İstanbul'un en seçkin rezidanslarından Park Residence Cadde'de üzenlenen tanıtım davetine iş,sanat ve cemiyet hayatından ünlü similar biraraya geldi. Büyüleyici Işıl Reçber by Duru Diamond koleksiyonunda, altın üzerine pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir taşların kullanılarak yapıldığı tasarımlar göz kamaştırdı.

Zengin tarihi ve kültürel mozaiği, eşsiz doğası, manzaraları ve marinalarıyla, İstanbul'un enerjisi en yüksek merkezi Bağdat Cadde'sinde konumlanan Park Residences Cadde'de yapılan davete cemiyet dünyası büyük ilgi gösterdi.

Işıl Reçber ev sahipliğinde düzenlenen davete Elif Gönlüm, Ayşe Kucuroğlu, Berrin Zorlu, Sema Basa, Aslı Şen, Pınar Tezcan Özçapkın, Hande Acar, Burcu Ziyal, Gülseren,Elif Eren, Gül Ergi, Esra Üstünkaya ve İlkem Öztürk gibi ünlü isimler katıldı.

Işıl Reçber'in şık ve stil sahibi şehir kadınını hayal ederek tasarladığı koleksiyonunun hem gündüz, hem de gece kolaylıkla kullanılabilir olması önem taşıyor. ‘'Stili ile de ‘fark yaratan kadın’ olmak her zaman en güzeli'' diyen Işıl Reçber, davete katılan konukları ile koleksiyonu hakkındaki bilgileri de paylaştı.

 

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp