Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Helin’in kaynanası
İşte Helin’in kaynanası
Helin Avşar nikah tarihini bir gün erkene alarak önceki gün imza attı.
Erdinç YAPAN
Magazin 21 Şubat 2016 - 08:17

Geride bıraktığımız gün bir aydır birlikte olduğu Serhan Bora ile yıldırım nikahı yapan Helin Avşar, aile arasında yapılan bir düğünle evli ünlüler kervanına katıldı. 2016 yılı ünlü isimlerin ardı ardına evlendiği bir yıl olarak hatırlanacak. Helin Avşar da önceki gün yaptığı yıldırım nikahı ile bu listedeki yerini aldı.

Foto: Sosyal medya - Helin Avşar
Avşar, Türk öğrencilere yurtdışında eğitim için danışmanlık hizmeti veren Bora ile İstinye Evleri'nde nikâh defterine imza attı. Törenden kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Helin Avşar, kaynanası ve görümcesi ile çekilmiş bir kareyi de “Kayınvalidem, görümcem ve eşim” notuyla paylaşmayı ihmal etmedi.

Foto: Sosyal medya
Kardeşini bu mutlu gününde yalnız bırakmayan Hülya Avşar da sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı: “Helinime ve Serhanıma bir ömür mutluluklar, bir yastıkta yaşlanmalarını diliyorum. Onları çok seviyorum. Bu mutluluğumu sizlerle paylaşıyorum.”

Foto: Sosyal medya
Son güncelleme: 08:19 - 21.02.2016