Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kibariye sahneden hamile olduğunu açıkladı
Kibariye sahneden hamile olduğunu açıkladı
İzmir Enternasyonal Fuarı'nın dördüncü gününde hayranlarının karşısına çıkan Kibariye, sahneden hamile olduğunu açıkladı.
Magazin 30 Ağustos 2016 - 12:48

Arabeskin güçlü sesi Kibariye, Tepecik Filarmoni Orkestrası ile birlikte fuar ziyaretçilerini kelimenin tam anlamıyla coşturdu. Mozart’ın senfonilerini Roman müziği ritimleriyle yeniden yorumlayan 15 gencin oluşturduğu Tepecik Filarmoni Orkestrası, konserin ilk dakikalarında dinleyenlere mini bir konser verdi. Hareketli müzikleri ve sahne şovuyla gönülleri fetheden Kibariye, söylediği duygusal parçaları ile zaman zaman duygusal anlar yaşattı. Güler yüzü ve içten tavırlarıyla hayranlarına seslenen Kibariye, “İyi ki çağırdınız da geldim, İzmir’de çok mutlu, çok huzurluyum” dedi.

kibariye-ic

HAMİLELİK MÜJDESİNİ SAHNEDEN VERDİ

Üç aylık hamile olduğu haberini sahneden müjdeleyen 56 yaşındaki Kibariye, sevincini hayranlarıyla paylaştı. Bu güzel haber üzerine hayranları, alkışlar ve ıslıklarla Kibariye’yi tebrik etti. Başta İzmirli Roman hayranları olmak üzere tüm konseri dinleyenler yüksek ritimli şarkılarla doyasıya dans etti, unutulmaz bir gece yaşadı. İzmirli şarkıcının hayranları İzmir Enternasyonal Fuarı’na akın etti.

Son güncelleme: 13:10 - 30.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.