Reklamsız Sözcü

Meryem Uzerli sevgilisinin 8 bin Euro’ya kiraladığı villada tatil yapacak

Meryem Uzerli bu yaz tatilini sevgilisinin kiraladığı villada geçirecek.
10:3612 Nisan 2016
Meryem Uzerli sevgilisinin 8 bin Euro’ya kiraladığı villada tatil yapacak
Meryem Uzerli bu yaz tatilini sevgilisinin kiraladığı villada geçirecek.

Türkiye’de bulunduğu dönemde Can Ateş’le bir beraberlik yaşayan ve bu birliktelikten bir kız çocuğu sahibi olan Meryem Uzerli, ‘Tükenmişlik Sendromu’ nedeniyle Almanya’ya uçarken bu ilişkiyi de geride bırakmıştı. Meryem Uzerli adı geride bıraktığımız ay, Alp Özcan adlı bir yakışıklıyla anılmaya başladı. Yatçılık firması sahibi Alp Özcan’a gönlünü kaptıran güzel oyuncunun bu yaz ki tatil adresi de belli oldu.

 

TATİL FRANSA’DA

İstanbul’un yanı sıra Fransa’nın gözde tatil cenneti St. Tropez’de de ofisi bulunan genç işadamı, sevgilisinin kızı Lara ile rahat etmesi için bahçeli bir villa kiraladı. Alp Özcan, Fransa’nın en lüks bölgesindeki bahçeli villa için de aylık 8 bin euro kira ödemeyi gözden çıkardı. Daha önceki ilişkisi hüsranla biten Meryem Uzerli’nin de yeni sevgilisinin bu jesti karşısında çok mutlu olduğu öğrenildi.

Meryem Uzerli, yaz aylarını geçireceği St. Tropez’e şimdiden gitti. Güzel oyuncu, sevgilisinin kiraladığı evi yerinde görüp bir yandan da kısa bir tatil yapma fırsatı bulacak. Alman oyuncu, Fransa tatilinden sevgilisinin kendisine sarılmış pozunu paylaştı ama Alp Özcan’ın yüzünü gizledi.

 

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp