Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Dalkılıç’ın eski ev sahibi 20 bin dolar istedi
Murat Dalkılıç’ın eski ev sahibi 20 bin dolar istedi
Oyuncu Merve Boluğur ile evlenen şarkıcı Murat Dalkılıç eski ev sahibi ile mahkemelik oldu.
Magazin 9 Şubat 2016 - 11:33

Murat Dalkılıç, Merve Boluğur ile evlenirken eski oturduğu evinden sözleşme sona ermeden taşınmasından dolayı mahkemelik oldu. Ev sahibi şimdi ise Dalkılıç’tan 4 aylık kira bedeli olan 20 bin doları istiyor.

Hürriyet’in haberine göre, şarkıcı Murat Dalkılıç, oyuncu Merve Boluğur ile geçen yıl evlenmişti. Merve Boluğur, evlendikten sonra Dalkılıç' ın evinde oturmak istemedi.

Bunun sebebi olarak Boluğur' un “Bu evde bir sıkıntı var.” demesi ve kendini huzursuz hissetmesi olduğu öne sürüldü. Murat Dalkılıç, Boluğur' un bu isteği üzerine Beykoz Acarkent' te oturduğu evini boşaltıp, yine aynı sitede bulunan başka bir eve taşındı.

Ancak sözleşme sonu ermeden ve kış döneminin ortasında evi boşaltmasından dolayı eski ev sahibi Murat Dalkılıç' tan 4 aylık kira bedeli olan 20 bin doları istedi ve icra takibi başlattı. Murat Dalkılıç da, evin oturuma kullanışlı olmadığını iddia ederek icra takibine itiraz etti.

Son güncelleme: 12:14 - 09.02.2016