Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya’ya şiddet uygulamış
Nurgül Yeşilçay Erkan Petekkaya’ya şiddet uygulamış
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasındaki söz düellosu devam ediyor.
Magazin 16 Mart 2016 - 07:26

Erkan Petekkaya’yı mobbing yapmakla suçlayan Nurgül Yeşilçay’a gerek dizinin yapımcısından ve gerekse Erkan Petekkaya’dan tepki gecikmedi. Sosyal medya hesabından uzun bir metin yayınlayan Petekkaya görünen o ki tepkisini tam olarak gösterememiş. Yakışıklı oyuncu eski partneri Nurgül Yeşilçay için yeni açıklamalarda bulundu. İşte Petekkaya’nın şiddet gördüğünü söylediği o ifadeler:

Bir kadın olduğu ve evlat sahibi olduğu için 1.5 senedir yaptıklarını sineye çektik. Bir insan gibi, dost gibi, kardeş gibi onu kucakladık. Ama o kucaklamayı kendi pis ruhundan anladıysa onun sorunu. Kadınlığını kullanıp zeytinyağı gibi üste çıkmaya kalktı. Bu yaptığı hareketle bütün kadınlara hakaret etti.

Kadına şiddet varsa bu ülkede ki ben geçen hafta Türkiye Eğitim Vakfı'nın panelinde kadına şiddet konusunda konuştum. Orada beni yüzlerce kadın alkışladı. Bir kadının da dilini kullanarak erkeğe şiddet uygulamaması gerek! Kadının erkeğe uyguladığı şiddete maruz kalmış bir erkek olarak gerçeği anlatmaktan başka çarem yoktu.