Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyzaoğlu ile evlendi
Rüzgar Erkoçlar, sevgilisi Tuğba Beyzaoğlu ile evlendi
Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, iki yıldır birlikte olduğu makyöz Tuğba Beyzaoğlu ile evlendi. Sarıyer, Bahçeköy'de bir mekanda gerçekleştirilen düğüne gelin ve damadın akrabalarının yanı sıra sanat camiasından birçok isim katıldı.
Magazin 27 Eylül 2017 - 20:40

Bahçeköy’de gerçekleştirilen düğünde çiftin nikâh şahitliğini gazeteci Cengiz Semercioğlu ile şarkıcı Seren Serengil yaptı.

ruzgarTören öncesi çift basın mensuplarının karşısına geçti. Çok heyecanlı olduğunu belirten Rüzgar Erkoçlar, “Ben çok heyecanlıyım. Çok fazla bir şey hissedemiyorum. Balayına şu an için çıkamayacağız. Benim sinema filmimin çekimleri devam ediyor. İlerleyen tarihlerde çıkacağız” dedi. Gelin Tuğba Beyzaoğlu ise, yağan yağmura dikkat çekerek duygularını şöyle ifade etti: “Gelin bereketi. Bereketimizle geliyoruz. Evliliğimiz inşallah çok huzurlu gider. Bu yağmurun yağması gibi bereketli olur bizim için”…

 

 

Son güncelleme: 07:23 - 28.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.