Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sevda’nın Bahçesi final mi yapıyor? Dizinin yeni bölümü yayın akışında yok!
Sevda’nın Bahçesi final mi yapıyor? Dizinin yeni bölümü yayın akışında yok!
Kanal D'nin yeeni dizilerinden Sevda’nın Bahçesi final mi yapıyor? Dizi, bu haftaki bölümünde yayın akışında görünmüyor. Bu sebeple farklı iddialar da gündeme gelmeye başladı. Başrollerinde Sibel Can, Emre Kınay, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Alina Boz ve Baran Bölükbaşı gibi isimlerin olduğu dizi final kararı mı aldı?
Magazin 11 Ekim 2017 - 10:12

Ateşböceği ve No 309 gibi dizilerin final yapması Sevda'nın Bahçesi’nin de haftaya ekrana gelmeyecek oluşu farklı iddiaları da gündeme getirdi. 3 bölüm yayınlanan dizinin reytinglerinin düşük olduğu iddia edildi.

REYTİNGLERİ DÜŞÜK İDDİALARI

Berivan’dan 20 sene sonra Sibel Can ve Emre Kınay'ı tekrar buluşturan Sevda'nın Bahçesi Dizisi’!nin 7 Ekim tarihinde yayınlanan 3.bölümü TOTAL grubunda 2.08 reyting ile 18., AB grubunda 2.53 reyting ile 14., ABC grubunda ise 2.56 reyting ile 14.olabildi. Bu sonuçların ardından Kanal D'nin dizi hakkında bir yaptırım uygulamasına kesin gözle bakılıyor.

sibel-can-ic
Son güncelleme: 13:00 - 11.10.2017