Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Trump yüzünden kavga ettiler
Trump yüzünden kavga ettiler
Hillary Clinton ile Donald Trump’ın başkanlık yarışı ve ikili arasında gün geçtikçe artan gerilim Türkiye’ye de sıçradı. Uluslararası Antalya Film Festivali jürisinde yer alan dünyaca ünlü oyuncular Andie MacDowell ve Esai Morales, ödül töreni öncesi tartıştı.
Edda SÖNMEZ
Magazin 24 Ekim 2016 - 23:07

YÜKSEK TANSiYONLU TARTIŞMA

Jüride yer alan iki ünlü oyuncu festival sırasında kalabalık bir ekiple öğle yemeği yerken konu siyasete gelince tansiyon yükseldi.

Zor sakinleşen Morales, öfkesi dinince tartışmanın yaşandığı masaya dönüp yemeğine kaldığı yerden devam etti.

Clinton'ı destekleyen MacDowell düşüncelerini masadakilerle paylaşırken Morales tepki gösterdi. İki oyuncu da seslerini yükseltip hararetli bir tartışmaya girdi.

iÇTEN PAZARLIKLI Esai Morales tartışma sonrası Sözcü'ye, “Hillary Clinton içten pazarlıklı ve tehlikeli, Donald Trump ise kinci ve egosu yüksek ama içinde barındırdığı saflığı seviyorum” açıklamasını yaptı.

ÖFKEDEN BiLGiSAYARI PARÇALADI

Gergin sohbet öyle bir noktaya geldi ki Esai Morales, öfkesini önünde duran dizüstü bilgisayardan çıkardı.

Andie MacDowell tartışma sırasında sakinliğini koruyup, olay büyümesin diye masadan kalktı.

Bilgisayarı masaya sert bir şekilde vuran Morales'i yanındaki korumaları zor sakinleştirdi. Sakinliğini koruyan Andie MacDowell ise çantasını alarak mekanı terk etti.

İÇTEN PAZARLIKLI

Esai Morales, tartışma sonrası Sözcü’ye, “Hillary Clinton içten pazarlıklı ve tehlikeli, Donald Trump ise kinci ve egosu yüksek ama içinde barındığı saflığı seviyorum” açıklamasını yaptı. Morales ayrıca birkaç sorumuza da yanıt verdi ve ilginç bilgiler paylaştı.

 

Son güncelleme: 10:49 - 25.10.2016