Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tuğçe Kazaz: “Teröristlerin çoğu mecliste”
Tuğçe Kazaz: “Teröristlerin çoğu mecliste”
Tuğçe Kazaz, sosyal medyadan attığı tweette, 'teröristlerin mecliste olduğunu' söyledi.
Burcu ÖZEN
Magazin 19 Mart 2016 - 13:15

Yaptığı her açıklamayla olay yaratan Tuğçe Kazaz, ülkenin sıcak gündemini yakından takip ediyor ve gündemdeki konular hakkında açıklamalarını dile getiriyor. Hatta zaman zaman, sosyal medyadan Türk milletini uyanık olmaya bile davet ediyor. Çarpıcı açıklamalarıyla gündeme gelen Kazaz, dün akşam da iddialarıyla sosyal medyayı salladı.

Kazaz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için, ‘PKK’nın şehirlere 200 bin kilo bomba sakladığını söylemiş. Yoksa saklarken beraber miydiniz?’ yazdı ve devam etti:

“VAY TİLKİ VAY!
Kemal Kılıçdaroğlu PKK’nın şehirlere 200 bin kilo bomba sakladığını söylemiş.
Ey Kılıçdaroğlu! sormazlar mı adama, bu 200 bin kilo bombayı nerden biliyorsun diye. Yoksa saklarken beraber miydiniz?
VATANDAŞLARIMIZA DUYURUDUR
Kılıçdaroğlu’nun kendinden bağımsızlaşan beynini, Cuma çıkışı bulan vatandaşlarımızın, acilen CHP Genel merkezine teslim etmeleri, rica olunur.”

“TERÖRİSTLER MECLİSTE” 

Kılıçdaroğlu hakkındaki açıklamalarından sonra Kazaz, ‘teröristlerin mecliste olduğunu’ öne çıkaran bir tweet attı: “Sn. Davutoğlu zamanında teröristlerin listesi bizde demişti. Neden müdahale etmediğinizi şimdi anlıyorum. Belli ki bu listenin çoğu mecliste”

Son güncelleme: 13:19 - 19.03.2016