Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ünlü isimler Çek Cumhuriyeti maçı sonrası sosyal medyada coştu
Ünlü isimler Çek Cumhuriyeti maçı sonrası sosyal medyada coştu
Milli Takım'ın Çek Cumhuriyeti maçı sonrası kazandığı zafer sosyal medyada büyük yankı buldu.
Magazin 22 Haziran 2016 - 08:34

Milli Takım grubundaki üçüncü maçını Çek Cumhuriyeti ile yaptı. Mutlak galibiyet parolasıyla çıktıkları maçı 2-0 kazanan Milli Takım galibiyet sevincini sahada yaşarken sosyal medya da ünlü isimlerin galibiyet yorumlarıyla renklendi. Pek çok isim maçtan bir süre önce yapılan ağır yorumlara tepki gösterirken, paylaşımlardan en ilginci Fazıl Say’ınki oldu.

İbrahim Tatlıses

Geçtiğimiz gün Sayın Cumhurbaşkanı’mız bugün oynanan maç için; “O maç belki yol verecektir, belki bitirecektir ama şu anda siz tamamen işin önünü kesiyorsunuz” demişti. Şimdi Milli Takımızı yerden yere vuranlar nerede..!!? “Biz bitti demeden bitmez!” diye yola çıktık, yolumuz uzun ve devam edecek inşallah

Fazıl Say

Zürih’te barda, “Türkiye nasıl olsa kaybeder” dediler, İspanya maçını açtılar. Telefondan seyrettik. Ama bravo iyiydi. Küstah barmene cevaben turu geçer miyiz bilemiyoruz ama maç iyiydi.

arda-ic-3

Ezgi Mola

“Gözünden uyku akıyor yavrum,geç yatağına yat.” Maçı da aldık, hadi iyi geceler

Şahan Gökbakar

Yarın ola hayır ola!

arda-ic-2

Kenan Doğulu

Bravo kaptan!Tebrikler çocuklar!Teşekkurler Fatih hocam. Bu milletin yüzünü güldürdünüz,dualarımız sizinle,kalpler bir @ardaturan klip setimizden maçın starları Emre,Burak, Ozan,Volkan ve bütün takıma sevgilerimizi ilet lütfen

arda-ic-5

Işın Karaca

İnanmak yolu yarılamaktır. Ne olursa olsun inancımız tam. Tebrikler Türkiye. Şimdi Yarın ola hayır ola.

Esra Erol

Milli Takım yenilince milletin anasına bacısına kızına küfredip, bela okuyanlar sevinmesin lütfen.

Son güncelleme: 08:38 - 22.06.2016