Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Vatanım Sensin dizisi bekleneni veremedi
Vatanım Sensin dizisi bekleneni veremedi
Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel'i Muhteşem Yüzyıl'dan sonra yeniden bir araya getiren dizi projesi olan Vatanım Sensin uzun bir süredir bekleniyordu.
Magazin 28 Ekim 2016 - 11:17

Ekranların yeni dönem dizisi olan Vatanım Sensin, Muhteşem Yüzyıl’dan sonra uzun bir süre ortalarda görünmeyen Halit Ergenç’i seyirciyle buluşturdu. 1918’in İzmir’inde Osmanlı döneminde bir askerin hem vatanı hem de aşkı uğruna verdiği savaşın anlatıldığı dizide, 34 yaşındaki Bergüzar Korel’i iki çocuklu eşi Azize olarak izledik. Büyük bir merakla beklenen yapımın reyting sonuçları ise toplamda dizinin bekleneni veremediğini gösterdi. 46 yaşındaki Ergenç’in ‘Muhteşem Yüzyıl’da da beraber çalıştığı Taylan Biraderler'in yönettiği dizinin duygusal sahneleri beğenilirken dizide özel efekt gerektiren sahnelerin yeterince iyi olmaması ise ilk bölümü merakla beklenen dizinin seyircisini üzdü. Reyting sonuçları geldiğinde ise dizinin totalde Yüksek Sosyete dizisinin arkasında kaldığı görüldü. Ayrıca Vatanım Sensin dizisinin ilk bölümünün reklamsız ve kesintisiz yayınlandığının da altını çizmek gerek.