Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hüseyin Çağlayan 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla Londra’da çağladı!
Hüseyin Çağlayan 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonuyla Londra’da çağladı!
Geçtiğimiz hafta Londra'da 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunun tanıtımını yapan Hüseyin Çağlayan, tasarımlarını, dijital dünyada kendini kaybetmiş kişilerden ilham alarak hazırladı.
Moda 22 Eylül 2017 - 11:46

Dünya, onu sadece moda tasarımcısı Hussein Chalayan olarak bilse de o aynı zamanda bir heykeltıraş, bir ressam, bir yönetmen, bir koreograf ve fikir adamı. 1999 ve 2000 yılında iki kez yılın modacısı seçilen, New York'ta düzenlenen “The Fashion Group International” tarafından da Tasarımın Yıldızı Ödülü'ne layık görülen ünlü modacı, 17 Eylül’de Londra Moda Haftası’nda 2018 İlkbahar – Yaz koleksiyonunu sergiledi. Dijital dünyada kaybolmuş kişilerden ilham alarak hazırlanan koleksiyon ilginç bir defile ile sunuldu. Modellerin başında örtülerin olması ise dikkat çekti. Bunu “Şık ama tuhaf” ruh hali olarak nitelendiren Çağlayan gençlerin dijital dünyaya olan bağımlılıklarını bu koleksiyonla ortaya koymuş oldu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.