Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şehre serpilen yıldız tozları
Şehre serpilen yıldız tozları
Dünyanın önde gelen trend avcıları önümüzdeki seneyi ‘gümüş kıyafetler yılı’ ilan etti. Başta yüksek modayı etkileyen ince işçilikli ışıltılı elbiseler, işe gittiğiniz alelade bir günü bile ‘Great Gatsby’ filminin konu edildiği bir partiye çevirebilir.
Yasemin CANDEMİR
Moda 19 Kasım 2016 - 00:50

Dünyanın önde gelen trend avcıları önümüzdeki seneyi ‘gümüş kıyafetler yılı' ilan etti. Başta yüksek modayı etkileyen ince işçilikli ışıltılı elbiseler, işe gittiğiniz alelade bir günü bile ‘Great Gatsby' filminin konu edildiği bir partiye çevirebilir.

5 4 20 22

Pul payetler, metalik gece elbiseleri yıldız tozuna bulanarak hayatınızı değiştirmeye geliyor. İncecik payetlerin adeta giyeni ışıltı yağmuruyla yıkadığı elbiseler, aynı pırıltıyı taşıyan ayakkabılar ve takılarla kombinleniyor.

9

Göz alıcı detaylar

Kıyafet tercihini sade gümüşlerin tel tel aktığı bir elbiseden yana kullanan herkes, girdiği her ortamda adeta hayatının başrolüne oynuyor. Moda dünyasının pırıltılı illüzyonları içinde şimdiye kadar kimsenin kolay kolay cesaret edemediği görüntülerle bu kış her detayı ‘normal', ‘günlük'  havasında karşımıza çıkıyor.

6

Ana tema rahatlık

Koleksiyonlar söz konusu olduğunda 2017 yılında anahtar kelime rahatlık. Bedene yapışmayan formlardaki tasarımlar hafif kumaşlarla vücut buluyor. Bu göz alıcı tasarımlara ışıltılar eşlik ediyor. Belden kuşaklı kimono elbiseler, düşük omuzlu halter yaka elbiseler ve derin yırtmaçlı ceketlerin ortak noktası daha fazla hareket özgürlüğüne odaklanması.

18 1910

Sade ama çarpıcı

Doğu esintileri, pırıltıları modern bir yorumla sıra dışı giysilere dönüştürüyor. Modernize edilmiş tel gümüşler ve bakır tonları, bazen otantik elbiseler, bazen de sade ama çarpıcı görüntüler oluşturuyor.

11 8 3 12

Partileri ışıltınızla şenlendirin

Vera Wang, Phoebe Philo, Lanvin'in Alber Elbaz gibi moda dâhileri, renklerin ve dokuların buluşmasını çağdaş modanın şehrin modern haliyle buluşması olarak tanımlıyor. Gucci, Fendi, Dolce&Gabbana, koleksiyonlarında vücut hatlarını belli etmeyen formlarıyla dikkat çeken simli, pullu, payetli elbiselerle partinin zevk sahibi ismi olabilirsiniz.

Etiketler