‘Neşeli bir kızdı. İnanamıyoruz’

İstanbul Fatih'teki evinde ölü bulunan müzik öğretmeni 26 yaşındaki Esra İflazi'nin ölümü, yakınlarını şoke etti.

‘Neşeli bir kızdı. İnanamıyoruz’


Mezarı başında toplanan yakınlarından Levent Hoşadam, “Neşeli bir kızdı. İnanamıyoruz ölümüne, nasıl olduğunu anlamadık. Biz de şok halindeyiz” dedi.

Geçen 18 Kasım’da, evinde ölü bulunan Esra İflazi’nin cenazesi, dün Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde yaşayan ablası Ebru Hoşadam’ın evine getirildi. Burada helallik alınmasının ardından İflazi’nin cenazesi Hatay Büyükşehir Arsuz Mezarlığı’na götürüldü.

Otobüs kırmızı ışıkta bekleyen araçları biçtiOtobüs kırmızı ışıkta bekleyen araçları biçti

 

ANNESİNİN MEZARINA DEFNEDİLDİ

Burada Esra öğretmenin cenazesi, yakınları tarafından annesi Aliye İflazi’nin yanına defnedilmek istendi. Mezarlıkta yer olmaması üzerine yakınları, öğretmen Esra’nın cenazesini küçük yaşta trafik kazasında kaybettiği annesinin mezarını açtırdı. Esra İflazi, annesi Aliye’nin üzerine defnedildi.

Feci kazadan yeni görüntülerFeci kazadan yeni görüntüler

 

Genç yaşta hayatını kaybeden öğretmen Esra’nın yakınları bugün mezarı başında toplandı. Dua edip ağıtlar yakan yakınlarından Levent Hoşadam, baldızı Esra’nın çok neşeli biri olduğunu ve ölümünün kendilerini şoke ettiğini söyledi. Geride ‘Hayata tutunmaya çok çalıştım ama olmadı. Piyanomu kardeşime bırakıyorum’ yazılı bir not bırakan Esra İflazi’nin ölümün nedeninin soruşturma sonunda ortaya çıkacağını belirten Hoşadam, “Olay zaten adliyede. Bizim istediğimiz, Çankaya Adliyesi’nin soruşturmayı hızlandırması. Sosyal medyada her yerde çıkıyor, neşeli bir kızdı. İnanamıyoruz ölümüne, nasıl olduğunu anlamadık. Biz de şok halindeyiz. Bakalım zaman ne gösterecek” diye konuştu.

Bursa'da trafik kazasıBursa’da trafik kazası

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...