Sözcü Plus Giriş

İşte küçük prensesin geleceği

İngiltere veliaht prensesi Charlotte'nin gelecekteki görüntüsü, bilgisayar uzmanları tarafından tahmin edilmeye çalışıldı

Güncellenme: 17:25, 18/05/2015
İşte küçük prensesin geleceği

Hürriyet’te yer alan habere göre ABD'li bilgisayar uzmanları, yıllar önce kaybolmuş çocukların şu anki görünümlerinin tahmin edilmesi için kullanılan bir dizi bilgisayar programının yardımıyla İngiltere'nin yeni prensesi Charlotte'ın 18 yaşına geldiğinde nasıl görüneceğini tahmin etmeye çalıştı.

Programa, bu ayın başında dünyaya gelen İngiliz prensesi Charlotte’nin annesi Kate Middleton, babası Prens William’ın yanı sıra büyükanne ve dedelerinin gençlik yıllarına ait fotoğraflarını da yükleyen uzmanlar, Prenses Charlotte'un gelecekte  annesi Kate Middleton ve babaannesi Prenses Diana'ya benzeyen, uzun boylu, atletik ve güzel bir genç kız olacağını tahmin ettiklerini söyledi.

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan PhoJo araştırma ekibinden uzmanlar, Prenses Charlotte'ın aynı annesi gibi kalın bir alt dudak ve ince bir üst dudağa, yuvarlak bir yüze ve belirgin yanaklara sahip olacağına inandıklarını belirtti.

Küçük prensesin hem annesinin hem de babasının ailesinde gamzelerin yaygın olduğunu belirten uzmanlar, büyük olasılıkla Charlotte'ın da gamzeli bir yüze sahip olacağını söyledi.

Uzmanlar Prenses Charlotte'ın çocukluk yıllarında saçlarının açık renk olacağını ancak zamanla saç renginin koyulaşacağını ve yetişkinliğe ulaştığında aynı annesi gibi kahverengi saçlı bir kadın olacağını tahmin ettiklerini de dile getirdi.

Uzmanların yayınladığı ve Prenses Charlotte'ın 18 yaşındaki halini gösteren eskiz sosyal medyada büyük ilgi çekti. Birçok kişi eskizi oldukça gerçekçi bulduklarını ve fotoğraftaki genç kadının hem Kate Middleton'a hem de Kraliyet ailesinin diğer kadınlarının gençliklerine oldukça benzediğini söyledi.

Kraliyet bebeğinin ismi Charlotte Elizabeth Diana oldu

Kraliyet bebeğinin ismi Charlotte Elizabeth Diana oldu