Gülben Ergen’e ülkücülerden tepki

Özgecan Aslan’la ilgili paylaşımlarda bulunan Gülben Ergen, bir fotoğrafa yaptığı yorumlarla ülkücülerin tepkisini çekti.

Gülben Ergen’e ülkücülerden tepki

Şarkıcı Gülben Ergen’in, Özgecan Aslan’ın katil zanlısı Suphi Altındöken ile Fatih Gökçe’nin Facebook hesaplarında ülkücü işaretiyle poz verdikleri fotoğrafı paylaşarak yazdıkları, ülkücüleri kızdırdı.

Özgecan Aslan’ın katili Suphi Altındöken’in resmini paylaşan Gülben Ergen ülkücüleri kızdıran şu sözleri yazdı: “Kıza tecavüz ettiğin yüzün, işkence bakan gözün, o birleştirdiğin parmaklarınla mı kestin Özge yi! O parmaklarınla mı yaktın sonra! Neslin kurusun” Gülben Ergen’in “ülkücülerin el işareti” üzerinden yaptığı bu yorum sonrasında instagram bir anda karıştı. Ergen’e tepki mesajları yağdı:

Gülben Ergen tepkiler üzerine bu kez şu tweet’i attı:

“Katilin sembolüne takılanlar ayıpların en büyüğü size. Bir can gitmiş, ülke ayağa kalkmış, konu kadın cinayetleri, vahşet. Neyin derdindesiniz?! Cinayetin şeklini, elinin sembolünü sorgulayarak bi yere varamazsınız. Aranmayı benim üzerimden yapanlar aradığınız bende yok! Başka yere!”

MEHMET ASLAN TEPKİ GÖSTERDİ

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı oyuncu Mehmet Aslan, Gülben Ergen ‘e ilk tepkiyi veren kişi oldu. Mehmet Aslan Instagram hesabından ülkücü işareti yapan çocukların fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Şimdi bu yavrular cani mi? Sapık mı? Canavar mı? Bu parmaklar suçlu mu? Hayır tam tersi onlar bu ülkenin geleceği, gerçek teminatı. İşte şimdi birleştirdikleri parmaklarla ileride sanata, ilime, bilime imza atacaklar; tüm önyargılara ayrımcılara müfterilere rağmen!”

 

Fitneci Mustafa Kemal paylaşımıFitneci Mustafa Kemal paylaşımı

 

Loading...