Sözcü Plus Giriş

Google Play Store’u güncellemeye hazırlanıyor

Arama motoru devi Google, Play Store'da değişikliğe gitmeyi planlıyor. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılara artık eğer hücresel veri üzerinden uygulamayı indireceklerse yükleme esnasında uyarı gelecek.

17:51 -
Google Play Store’u güncellemeye hazırlanıyor

Dünyanın bir numaralı arama motoru olan Google, Play Store’da büyük bir değişliğe gidiyor. Google bu değişikliğin ardından kullanıcılarına eğer hücresel veri üzerinden bir indirme yapıyorsa uyarı gönderecek. Kullanıcılar bu uyarı ile birlikte uygulmayı indirip indirmeyeceklerine karar verecek.
google-play-store
Google Play Store tarafından gösterilen bu uyarı mesajı, kullanıcıya mobil veri ile indirme yapacağını hatırlatıyor. Eğer mobil veri ile ilgili bir sorun yaşaması muhtemel ise, kullanıcı isterse indirmeyi Wi-Fi bağlantısı sağladığı zaman indirmeyi devam ettirebilecek.

İLGİLİ HABERGoogle ineklerin yüzünü buzladıGoogle ineklerin yüzünü buzladı

Yeni güncellemenin ne zaman geleceği ile ilgili henüz bir bilgi açıklanmış değil. Lakin, kısa bir süre içinde Google, Android işletim sistemi için hazırladığı yeni Google Play Store uygulama indirme güncellemesini kullanıma sunacak.

İLGİLİ HABERGoogle Allo ve Whatsapp arasındaki 5 fark!Google Allo ve Whatsapp arasındaki 5 fark!

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more