Kılıçdaroğlu, sünnet düğününe katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Özcan Purçu’nun oğlu Ayberk’in sünnet düğününe katıldı.

Kılıçdaroğlu, sünnet düğününe katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa'nın Alaşehir ilçesinde üzüm üreticileri ile buluştuğu mitingin ardından İzmir'e geçti.

Kılıçdaroğlu, partisinin İzmir Milletvekili Özcan Purçu'nun 9 yaşındaki oğlu Ayberk'in sünnet düğününe katıldı. İnciraltı'nda bir düğün salonunda gerçekleşen düğün törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Genel Sekreter Kamil Okyay Sındır, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, milletvekilleri ile birlikte 650 davetli katıldı.

Özcan Purçu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu, eşi Gülseren Purçu ve çocuklarıyla birlikte kapıda karşıladı.

‘BİR RECALİM VAR ŞARKISINI KILIÇDAROĞLU’NA UYARLADILAR’

Ardından sünnet düğün törenine geçen Kılıçdaroğlu kısa bir konuşma yaparak, “Sizinle birlikte olmaktan son derece mutluyum. Sevincinize ortak olmak güzel bir şey. Hayırlı uğurlu olsun, sağ olun var olun” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu da, “Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Partili ya da partisiz herkese hoş geldin diyorum” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, Roman dansçıların renkli görüntülerini de izledi. Romanlar, CHP Lideri'ne jest yaparak, ‘Bir recalim var' şarkısını Kılıçdaroğlu'na uyarlayarak seslendirdi. Kılıçdaroğlu da alkışlarıyla Romanlara eşlik etti. İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...