Konya Haberi: Gelinliği tabutuna örtüldü

Gelinliği tabutuna örtüldü

Gelinliği tabutuna örtüldü

KONYA'da düğün hazırlığı yaparken trafik kazasında yaşamını yitiren nişanlı çiftten 28 yaşındaki Sevim Ergüner, memleketi Afyonkarahisar'da toprağa verildi. Ergüner'in gelinliği, tabutunun üzerine örtüldü.
Konya'nın Karapınar İlçesi'nde aynı bankada çalışan 29 yaşındaki İzzetin Öztürk ve nişanlısı Sevim Ergüner, düğün alışverişi için gittikleri İzmir'den dönüşe geçti. İzzettin Öztürk'ün kullandığı 48 U 662 plakalı otomobil, dün sabah Konya-Ereğli karayolunun 23'üncü kilometresinde refüje çarptı. Kazada Muğlalı İzzettin Öztürk olay yerinde, Sevim Ergüner ise hastanede yaşamını yitirdi.
Kaza yerinde araçtan savrulan gelinlik dikkati çekti. Üniversite yıllarından itibaren tanıştıkları ve yaklaşık 1 yıldır nişanlı oldukları belirtilen çiftin düğün hazırlığı yaptığı, ev kiraladıkları ve önümüzdeki Ramazan Bayramı'ndan sonra evlenmeyi planladığı belirtildi.
GELİNLİĞİ TABUTA ÖRTÜLDÜ
Sevim Ergüner için bugün memleketi Afyonkarahisar'da cenaze töreni düzenlendi. Öğle vakti İmaret Camii'nde düzenlenen törende Ergüner'in tabutunun üzerine, dünkü kazada yola savrulan gelinliği örtüldü. Sevim Ergüner'in cenazesi kılınan namazın ardından Kocatepe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

DHA

Loading...