Sözcü Plus Giriş

Türkiye Kosova maçı saat kaçta? Türkiye Kosova maçı canlı yayın (TV 8 CANLI İZLE)

Türkiye Kosova maçı Milli Takımımız için büyük bir önem taşıyor. 2018 Dünya Kupası finallerine gidiş yolunda büyük bir adım olacak Türkiye Kosova maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanalda yayınlanacak sorusu birçok futbol tutkunu tarafından merak ediliyor. Kosova Türkiye maçı hangi kanalda? Türkiye Kosova maçı şifreli mi? İşte Milli maç hakkında detaylar...

14:31 -
Türkiye Kosova maçı saat kaçta? Türkiye Kosova maçı canlı yayın (TV 8 CANLI İZLE)

Türkiye Kosova maçı hangi kanalda yayınlanacak ve internet üzerinden nasıl canlı izlenecek sorusu birçok vatandaşın aklını kurcalarken, maçın saat kaçta başlayacağı da merak ediliyor. Türkiye Kosova maçı bu akşam 21:45’te başlayacak ve TV 8 ekranlarından yayınlanacak. Haberimizin devamında yer alan link üzerinden Türkiye Kosova maçını canlı olarak izleyebilirsiniz. 2018 Dünya Kupası finalleri için iddiasını sürdürmek isteyen Ay-Yıldızlılar bu akşam saat Arnavutluk’ta Kosova ile karşı karşıya gelecek. Arnavutluk’un İşkodra şehrinde bulunan Loro Borici Stadyumu’nda oynanacak Kosova – Türkiye maçını Çekya Futbol Federasyonu’ndan Miroslav Zelinka yönetecek.

TÜRKİYE KOSOVA MAÇI CANLI İZLE

FATİH TERİM’DEN ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Biliyorum, birçok konunun aydınlanmasını istediğinizden eminim. Günlerdir meşgul eden, kamuoyunu da Türk halkını da bizleri de meşgul eden birçok olay oldu. Hatta son 1 ay diyebilirim. Genel baktığımızda, birçok konu var. Ancak milli takımda görev yaptığım süre içinde herkesten birkaç isteğim olmuştu. Allah aşkına şu maçlar bitene kadar sabredelim dedim. Sorun varsa 2 gün sabredelim. Kavga, hakaret tartışma, iftira, çekişme. Yaşanmamış bir çok olay… Bunların kamuoyunda tartışılacağı ortamlara sebebiyet vermeyelim. Bu da bizim milli takımımıza zarar vermesin diye ricam olmuştur. Ben bunları ifade etmekten yorgun düştüm. Ne Maçtan 24 saat önce televizyona çıkan futbolcum oldu, ne de maçtan 1 gün önce röportaj veren futbolcu, beyan veren yönetici oldu. Teşekkür ederim, demek ki bu ricamı tutmuşsunuz. Biz burada milli takımın başarısı için herkes üzerine düşen görevi yapsın derken, maalesef demin de ifade ettiğim gibi bu işi bozmak için biz arkadaşlarımızla, oyuncularımızla bunu dışında kalmaya çalıştıkça birçok insan milli takımın başarısını önlemek adına hareket etti. Elinizde arşiv var kimlerin yaptığını göreceksiniz… Artık yeter. Yarın maçtan sonra ne sorunuz varsa, hiçbir gri alan kalmaması adına her şeyi cevaplayacağım. Sorularınızı hazırlayın. Yüreğim hakikaten hem kabardı, hem de daraldı. Böyle baktığınızda yaşanmış çok şey var. Bizim pozisyonumuzda olanlar, ileride bir önemli grubu idare eden için sıkıntılı bir durum vardır. Söylesem, ne aklıma, ne yaşıma, ne konumuma ne kişiliğime uygun olmaz. Diğer taraftan sussam, siz de konuşmuyor, demek ki diyeceksiniz. Konuşmadığımız zaman olmayan yalan şeyleri olmuş sanacaksınız.

Son güncelleme: 15:54 11.06.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more