FIFA 18’den ilk bilgiler gelmeye başladı

FIFA 17’nin ardından bir yıl sonrası, yani FIFA 18’i hepimiz beklemeye başladık. Geçtiğimiz yıl büyük değişiklikler yapan EA Sports bakalım bizlere neler hazırlıyor?

FIFA 18’den ilk bilgiler gelmeye başladı

FIFA 17 ile birlikte oyunculara tanıtılan The Journey adındaki kariyer modunu sevip sevmediğinizi bilmiyoruz ama görünüşe göre Electronic Arts, bu modun çok sevildiğini düşünüyor.

Haftanın mobil oyunları

Çünkü firmanın CEO’su Andrew Wilson, “FIFA 18 geçtiğimiz yıl yarattığımız hikaye modunu bu yıl bir adım öteye taşıyacak. Oyuncular FIFA 18’de The Journey – 2. Sezon ile yepyeni karakterler ve yeni bir hikaye anlatımıyla karşılaşacaklar.” sözlerini sarf etti.fifaa

CEO Wilson daha fazlasını vaat ediyor

Wilson ayrıca Vancouver’daki stüdyolarında oyunculara sunacak yepyeni deneyimler üzerinde çok sıkı bir şekilde çalıştıklarını ve bugüne dek piyasaya sürülmüş en iyi FIFA oyunu ile piyasayı sarsmayı hedeflediklerini de belirterek sözlerini noktalamış.

Son olarak da FIFA 18’in tamamen konsola yönelik yepyeni bir oynanış modeliyle birlikte Nintendo Switch platformu için de piyasaya sürüleceğini hatırlatalım.

Loading...